Torenkraanmachinist

Nieuw

Introductie

Voor een scheepswerf in Delfzijl zijn wij op zoek naar een ervaren Torenkraanmachinist! Klinkt dit interessant? Lees dan snel verder!

Wat ga je doen als Torenkraanmachinist

Voor onze opdrachtgever zijn we ter uitbreiding van hun team zijn we op zoek naar een ervaren torenkraanmachinist voor 40 uur per week. In deze functie ben je verantwoordelijk voor het bedienen van verschillende torenkranen op de werf. Je zorgt voor een goede voorbereiding, de uitvoering van het werk en het materiaal. Je hebt een proactieve houding en geen 9-5 mentaliteit. Uiteraard staat bij deze functie veiligheid en kwaliteit hoog in het vaandel.

Je gaat werken bij

Voor onze opdrachtgever in Delfzijl zijn we op zoek naar een torenkraanmachinist met ervaring Deze opdrachtgever is al ruim 100 jaar een toonaangevend bedrijf op het gebied van de bouw van koopvaardij en binnenvaartschepen.

Wat bieden wij je aan

  • Een afwisselende functie als torenkraanmachinist
  • Daarnaast bieden wij jou goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals 13 atv dagen
  • En niet te vergeten: de allerleukste collega’s!
  • Zeer goed salaris
  • Informele werksfeer, collega’s met passie voor het bedrijf en opdrachtgevers en een no-nonsense cultuur.
  • De mogelijkheid om je verder te ontwikkelen door middel van een compleet pakket van aanvullende opleidingen, cursussen en nascholing

Wat vragen we van je

Bevlogen machinist zonder hoogtevrees, die niet alleen het werken met een torenkraan volledig in de vingers hebben, maar ook klantvriendelijk en oplossingsgericht zijn. Verder vinden wij belangrijk:

  • Minimaal 3 jaar ervaring als kraanmachinist op mobiele torenkranen
  • De juiste papieren (TCVT-certificaat mobiele torenkraan, VCA-diploma en minimaal rijbewijs C, of beter nog: rijbewijs E achter C en Code 95)
  • Enthousiasme, resultaatgerichtheid en flexibiliteit
  • Zorg voor een goede voorbereiding, de uitvoering van het werk en het materieel.
  • Je houdt van afwisseling en je hebt geen bezwaar tegen onregelmatige werktijd

Salarisindicatie

€2000 en €2900 bruto per maand, exclusief toeslagen

Locatie

Delfzijl

Contactpersoon

B Kooistra
T: (0596) 542 504
Meer informatie
Vakgebied
  • Techniek
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • LBO - MAVO - VMBO
Werkervaring
  • > 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 29-06-2020
Contact
Barbara Kooistra
Heb je vragen over deze vacature? Of wil je graag meer weten over de techniek branche? Dan help ik je graag verder. Je kunt contact met mij opnemen via onderstaande gegevens
Details...
Werk telefoon: (0596) 542 504
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
06-07-2020
inDelfzijl
06-07-2020
inLeek

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl