Trekker chauffeur

Nieuw

Introductie

Per juni tot en met december zijn wij op zoek naar een ervaren tractor chauffeur die ook overweg kan met een giek en een maaiarm!

Meer informatie?
050-5470050 | 06-15553065
inge@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als Trekker chauffeur

In deze afwisselende functie als Tractorchauffeur ga je zelfstandig of in een ploeg aan de slag. Hoofdzakelijk ben je verantwoordelijk voor het maaien van o.a. sportvelden, bermen en grasvelden. Je komt ook te werken met een giek en met de maaiarm ga je langs de sloten om deze schoon te maken.

Je gaat werken bij

Onze opdrachtgever bestaat al ruim 80 jaar. Het is een écht familiebedrijf met ongeveer 45 vaste medewerkers in vaste dienst en 50 medewerkers flexibel. Het dienstenpakket loopt uiteen van ontwerp en advies tot aanleg, onderhoud en boomverzorging. Ook het onderhoud van bermen en watergangen behoren tot de specialisaties.

Wat bieden wij je aan

  • Salaris tussen de €2200 - €2600 bruto per maand
  • Fulltime functie tot en met oktober/november
  • Natuurlijk gunnen we je ook vakantie. Je bouwt vakantiedagen op en 8.33% vakantiegeld
  • Bij goed bevallen is er een grote kans dat je weer terug kan komen in het nieuwe jaar
  • Wij werken met korte lijnen, daarom krijg jij je eigen contactpersoon binnen Jij die goed bereikbaar is via telefoon, Whatsapp en e-mail
  • Wekelijks je salaris op je rekening gestort
  • Wij hebben meerdere mogelijkheden voor je na december om de herfst en de winter te overbruggen voor het nieuwe seizoen

Wat vragen we van je

  • Jij bent in het bezit van je VCA of bereidt deze te halen (via Jij Uitzendbureau)
  • Jij hebt ervaring met trekkers en met een giek/maaiarm

Salarisindicatie

Tussen de €2200 - €2600 bruto per maand

Locatie

Bedum

Contactpersoon

I Hoekstra
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Vakgebied
  • Groenvoorzieningen
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 04-05-2021
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
29-04-2021
inGroningen
29-04-2021
inRoden

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl