Uitvoerder schilderwerken

Nieuw

Introductie

Ben jij verantwoordelijk en wil jij aan de slag als uitvoerder schilderwerken? Lees hier meer over de vacature...

Wat ga je doen als Uitvoerder schilderwerken

Als uitvoerder schilderwerken werk je voor en nauw samen met de Service-Coördinator ben je het aanspreekpunt voor de klant (opdrachtgever, huurder en gebruiker).

Als uitvoerder schilderwerken werk je voor en nauw samen met de Service-Coördinator ben je het aanspreekpunt voor de klant (opdrachtgever, huurder en gebruiker). Je stuurt vaklieden en onderaannemers aan en houdt toezicht op het uitgevoerde werk, dit zijn veelal omvangrijke en uitdagende onderhouds-, aardbevingsherstel- en schilderwerkzaamheden. Je verzorgt de (administratieve) voorbereiding en het plannen en organiseren van de werkzaamheden. Stemt planningen zodanig af met betrokken partijen, dat vertraging door miscommunicatie wordt voorkomen. Daarnaast lever je het werk conform de werkopdracht op aan de opdrachtgever en zie je toe op de voortgang en kwaliteit van de werkuitvoering. Tevens bewaak je de voortgang en prestaties van diverse opdrachtgevers. Ook denk je mee over een slimme aanpak en het verbeteren van processen.

Je gaat werken bij

Bij onze opdrachtgever wordt er elke dag opnieuw met veel plezier en passie aan het onderhouden, energetisch verbeteren en renoveren van vastgoed. Daarnaast kennen zij voor onze diverse opdrachtgevers een 24/7 glas- en bouwservice. Ze zijn volop in beweging en hebben een hoog ambitieniveau. Ze willen uitgroeien tot een buitengewone organisatie en een inspiratiebron zijn voor onze omgeving, medewerkers en opdrachtgevers. In een sterk veranderende omgeving met grote uitdagingen willen zij samen met onze opdrachtgevers en partners creatief en resultaatgericht samenwerken aan strategische oplossingen in duurzaam vastgoedonderhoud.

Wat bieden wij je aan

  • Een goed markt conform salaris tussen de €3400 - €4300 bruto per maand
  • Reiskostenvergoeding
  • Full time werk bij een groeiende organisatie
  • Secundaire arbeidsvoorwaarden in overleg
  • Binnen een jaar vast in dienst bij de opdrachtgever

Wat vragen we van je

  • Affiniteit liefst ervaring met een vergelijkbare bouw functie
  • Communicatief vaardig
  • Dynamiek, pro actief en nauwkeurigheid

Salarisindicatie

€3400 - €4300 bruto per maand

Locatie

Groningen

Contactpersoon

Drent
T: (0592) 749 277
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • MBO - HAVO - VWO
Werkervaring
  • 0 - 1 jr.
  • 1 - 3 jr.
  • > 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 22-06-2022
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
02-06-2022
inAssen
02-06-2022
inStadskanaal
02-06-2022
inSumar
02-06-2022
inGarnwerd
02-06-2022
inTerschelling
02-06-2022
inTerschelling

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl