Vakantiemedewerker meivakantie Waddeneilanden

Introductie

Wil jij tussen je studie door even weg van de stress en voor korte duur aan het werk op één van de Waddeneilanden?

Wat ga je doen als Vakantiemedewerker meivakantie Waddeneilanden

Via WAD'NWERK kun je fulltime of parttime, voor langere periode of voor kortere periode aan de slag op een vakantiebestemming in Nederland. Kom je ook werken op de Waddeneilanden?

Je gaat werken bij

Je gaat tijdens de meivakantie aan de slag op een vakantiebestemming in Nederland.

Wat bieden wij je aan

  • Wij vinden voor jou de ideale werkplek
  • De reiskosten worden volledig vergoed (mits wij van tevoren aangeven dat dit niet zo is)
  • Wij regelen accomodatie
  • Je krijgt wekelijks je salaris uitbetaald
  • Je bouwt 8.33% vakantiereserveringen op
  • Bij de meeste werkplekken hanteren ze een goede fooiverdeling

Wat vragen we van je

Je bent beschikbaar voor werk op de Waddeneilanden tijdens de meivakantie (en eventueel de overige vakanties).

Salarisindicatie

Afhankelijk van je leeftijd en werkervaring:
€7.31 - €10.45 bruto per uur

Tijdens het kennismakingsgesprek kunnen wij je vertellen wat je gaat verdienen

Locatie

Harlingen

Contactpersoon

G de Bruijne
Meer informatie
Vakgebied
  • Horeca
Locatie
  • Waddeneilanden
  • Terschelling
  • Texel
  • Vlieland
  • Schiermonnikoog
  • Ameland
Dienstverband
  • Fulltime
  • Parttime
Gepubliceerd op
  • 02-03-2020
Contact
Geert 2 de Bruijne
Heb je vragen over deze vacature? Dan help ik jou graag!
Ik ben bereikbaar via onderstaande gegevens.Details...
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
01-07-2020
inDelfzijl
01-07-2020
inLeek

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl