Vakantiewerk schoonmaak

Nieuw

Introductie

Ben je student of scholier en op zoek naar een baan voor in de vakantie? Dan hebben wij de beste vacatures voor jou! Voor in de schoonmaak hebben we meerdere vacatures open staan, die ook nog eens goed te combineren zijn.

Ben je hierin geïnteresseerd, dan hoor ik het graag!

Bernice@jij-uitzendbureau.nl of 06-15511612

Wat ga je doen als Vakantiewerk schoonmaak

Een baan op kantoor saai? Niet die van jou! Je leegt prullenbakken, haalt een doekje over bureaus, dweilt de gang en checkt meteen even de toiletten. Voor jouw stofzuiger en schoonmaakkar is geen vuiltje meer veilig. Dat is soms flink doorwerken, maar daardoor vliegen die paar uurtjes voorbij. Het is flexibel werk wat goed verdient!

Samen met je collega ben jij verantwoordelijk voor het schoonmaken binnen kantoren, scholen, restaurants en/of trappenhuizen. Jullie bespreken samen te taken en ieder gaat zijn eigen taken dan uitvoeren.

Wat moet er precies schoongemaakt worden?

  • Toiletten
  • Entree
  • Kantine
  • Gangen
  • Algemene ruimtes

Wat zijn de werkzaamheden?

  • Stofwissen
  • Schoonmaken van meubilair
  • Stofzuigen en dweilen
  • Schoonmaken van sanitair
  • Prullenbakken legen
  • Andere voorkomende en locatie gerichte werkzaamheden

Je gaat werken bij

Jij Uitzendbureau is een frisse uitzendorganisatie in Noord-Nederland die inmiddels 14 jaar bestaat! We hebben ons gespecialiseerd binnen een aantal sectoren. Dit zijn: schoonmaak, horeca, bouw en techniek. Samen met jou kijken wij naar de perfecte match en de mogelijkheden die er zijn voor een goede samenwerking.

Wat bieden wij je aan

  • Salaris van €11,83 bruto per uur conform schoonmaak cao bij 21 jaar en ouder.
  • Je kan direct aan de slag
  • Mogelijkheid om meer uren aan de slag te kunnen gaan.
  • Een eigen contactpersoon binnen Jij Uitzendbureau en bij de opdrachtgever die altijd goed bereikbaar zijn via Whatsapp, telefoon en e-mail
  • Keuze uit wekelijkse óf maandelijkse verloning

Wat vragen we van je

  • Voldoende beschikbaarheid in de vakantie

Salarisindicatie

€11,83 bruto per uur

Locatie

Groningen

Contactpersoon

Meer informatie
Adres
Suikerlaan 13 , 9743 DA Groningen
Vakgebied
  • Schoonmaak
Dienstverband
  • Parttime
Werkervaring
  • Starter
  • 0 - 1 jr.
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 0-12 uren p.w.
  • 13 - 24 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 13-06-2022
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
02-06-2022
inAssen
02-06-2022
inStadskanaal
02-06-2022
inSumar
02-06-2022
inGarnwerd
02-06-2022
inTerschelling
02-06-2022
inTerschelling

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl