zzp'er worden bij jij uitzendbureau

Vakantiewerk schoonmaak

Reageer nu!

Introductie

Op zoek naar een baan voor in de vakantie? Dan hebben wij de beste vacatures voor jou!

Contactgegevens:
Mail: Julia@jij-uitzendbureau.nl & Bernice@jij-uitzendbureau.nl
Mob: 06-15511612

Wat ga je doen als Vakantiewerk schoonmaak

Samen met je collega ben jij verantwoordelijk voor het schoonmaken binnen kantoren, scholen, restaurants en/of trappenhuizen. Jullie bespreken samen te taken en ieder gaat zijn eigen taken dan uitvoeren.

Wat moet er precies schoongemaakt worden?

  • Toiletten
  • Entree
  • Kantine
  • Gangen
  • Algemene ruimtes

Wat zijn de werkzaamheden?

  • Stofwissen
  • Schoonmaken van meubilair
  • Stofzuigen en dweilen
  • Schoonmaken van sanitair
  • Prullenbakken legen
  • Andere voorkomende en locatie gerichte werkzaamheden

Je gaat werken bij

Jij Uitzendbureau is een frisse uitzendorganisatie in Noord-Nederland die inmiddels 14 jaar bestaat! We hebben ons gespecialiseerd binnen een aantal sectoren. Dit zijn: schoonmaak, horeca, bouw en techniek. Samen met jou kijken wij naar de perfecte match en de mogelijkheden die er zijn voor een goede samenwerking.

Wat bieden wij je aan

  • Bruto salaris van €11,83 bruto per uur conform schoonmaak cao, bij 21 jaar en ouder.
  • Per direct aan de slag
  • Mogelijkheid om meer uren aan de slag te kunnen gaan.
  • Een eigen contactpersoon binnen Jij Uitzendbureau en bij de opdrachtgever die altijd goed bereikbaar zijn via Whatsapp, telefoon en e-mail
  • Keuze uit wekelijkse óf maandelijkse verloning

Wat vragen we van je

  • Voldoende aanwezigheid in de vakantieperiode

Salarisindicatie

Bruto salaris van €11,83 per uur.

Locatie

Groningen

Contactpersoon

Meer informatie
Adres
Suikerlaan, 9743 DA Groningen
Vakgebied
  • Schoonmaak
Dienstverband
  • Parttime
Locatie
  • Groningen
Werkervaring
  • Starter
  • 0 - 1 jr.
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 0-12 uren p.w.
  • 13-24 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 04-11-2022
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
08-12-2022
inTen Post
08-12-2022
inAssen
08-12-2022
inZwolle
08-12-2022
inStadskanaal
08-12-2022
inDelfzijl
08-12-2022
inGroningen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl