Vastgoed klusser gezocht!

Introductie

Ben jij een handige klusjesman of vrouw? Wij zoeken een iemand die handig is in klussen!

Wat ga je doen als Vastgoed klusser gezocht!

Als vastgoed klusser ga jij timmerwerkzaamheden uitvoeren in o.a. huizen, woningen, appartementen en kamers. Jij werkt als handige klusjesman of vrouw graag met je handen en vind het leuk om te klussen. Je werkzaamheden zullen onder andere bestaan uit het repareren en monteren van deuren, vloeren, kozijnen, daken, plafonds, wanden, vensterbanken en/of andere (houten) constructies. Je gaat ook renovatiewerk en onderhoudswerkzaamheden uitvoeren.

Je gaat werken bij

Jij gaat aan het werk bij onze opdrachtgever in Groningen die actief is in vastgoed en onderhoud. Het bedrijf heeft meerdere timmermannen in dienst. Het bedrijf kent een gezellige werksfeer en zoekt iemand die een handige klusser is en weet van aanpakken.

Wat bieden wij je aan

  • Fulltime dienstverband;
  • Salaris conform CAO bouw;
  • Reiskostenvergoeding;
  • Je salaris wordt wekelijks overgemaakt;
  • Uitzicht op een vaste aanstelling.

Wat vragen we van je

  • Je hebt ervaring in het klussen, het liefst ervaring als timmerman.
  • Je bent in bezit van een VCA certificaat (indien niet in bezit, kan dit via JIJ Uitzendbureau worden behaald);
  • Je bent in het bezit van een rijbewijs B.

Salarisindicatie

Salaris ligt tussen de €14 en €15 bruto per uur afhankelijk van je ervaring.

Locatie

Groningen

Contactpersoon

M Dalmolen
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • LBO - MAVO - VMBO
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 23-12-2019
Contact
Marielle Dalmolen
Heb je vragen over deze vacature? Dan help ik jou graag!
Ik ben bereikbaar via onderstaande gegevens.Details...
Werk telefoon: (050) 5470 050
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
14-01-2020
inHoogezand

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl