zzp'er worden bij jij uitzendbureau

Verkoper delicatessenzaak

Introductie

Zie jij jezelf al werken in het leukste winkeltje van Schiermonnikoog? Het winkeltje heet Vrouwe Jakoba en ze hebben een zeer breed assortiment, van slijter tot tapas en delicatessen....ze hebben het! Ook hebben ze een bezorgdienst waardoor het hele eiland er weleens wat besteld heeft. De winkel wordt gerund door Petra en Peter die echt hart voor de zaak hebben en ook voor hun personeel, goede huisvesting boven de zaak en ze leren je echt alles over hun bijzondere producten.

Wat ga je doen als Verkoper delicatessenzaak

Als verkoper begin je in de ochtend en zet je alle verse producten klaar en vul je zo nodig de schappen aan. Je staat de klanten te woord en adviseert ze over de producten. Tegen 17.00 komen de bestellingen binnen en afhankelijk van je rooster help je mee met de simpele handelingen in de keuken. Als je een rijbewijs hebt kan het ook mogelijk zijn dat je bezorgd! de meest voorkomende taken zijn dan ook:

  • Bestelling aannemen voor de bezorgservice
  • Klanten adviseren en producten afrekenen
  • Cadeautjes inpakken
  • Winkel aanvullen en netjes houden
  • Meehelpen met bezorgen wanneer dat nodig is

Je gaat werken bij

Het bedrijf waar je voor gaat werken heeft een heel leuk concept! Het is een bezorgservice van pizza's en maaltijden, een lekkernijen winkel en slijterij. Je komt te werken in een middelgroot team van 10 personen. Je vind hier een gezellige werksfeer terug waar samenwerking heel belangrijk is. Er is hier ruimte voor een fulltime functie voor langere duur.

Wat bieden wij je aan

  • Een fantastische werkplek op Schiermonnikoog;
  • Je krijgt een goed salaris (bij 21 jaar en ouder 11,75- bruto) die wij wekelijks aan je uitbetalen;
  • Huisvesting wordt, tegen een kleine vergoeding, voor je geregeld;
  • De kosten voor de heen- en terugreis worden volledig door ons vergoedt;
  • Er is een leuk fooiverdelingssysteem van toepassing.

Wat vragen we van je

  • Enige ervaring is handig maar dat kun je er ook leren, enthousiasme is belangrijker!
  • Je werkt uiteraard hygiënisch en je bent een teamspeler;
  • Passie en liefde voor het vak verkopen.
  • Rijbewijs is handig maar niet niet nodig

Salarisindicatie

Bij 21 jaar en ouder €11,75- bruto per uur

Locatie

Schiermonnikoog

Contactpersoon

G de Bruijne
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Adres
Badweg 4, 9166 NJ Schiermonnikoog
Vakgebied
  • Horeca
Dienstverband
  • Fulltime
Locatie
  • Schiermonnikoog
Opleidingsniveau
  • MBO - HAVO - VWO
Werkervaring
  • 0 - 1 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32-40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 17-01-2023
Contact
Geert 2 de Bruijne
Werk telefoon: (050) 5470 050
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
26-01-2023
inGroningen
26-01-2023
inZuidbroek
26-01-2023
inZuidbroek
26-01-2023
inGroningen
26-01-2023
inAssen
26-01-2023
inGroningen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl