Vloerenlegger bij Verbion Vloeren

Nieuw

Introductie

Verbion Vloeren bestaat al sinds 1948! Het hele bedrijf kent 14 collega's. Het is een hecht team en mensen werken er al een lange tijd!

Heb jij interesse in deze vacature? Neem dan contact op met Harold!

Tel & Whatsapp: 06-15697700
Mail: info@jij-personeelszaken.nl

Jij- personeelszaken verzorgt de Werving en Selectie procedure voor de vacature van vloerenlegger voor Verbion Vloeren.

Wat ga je doen als Vloerenlegger bij Verbion Vloeren

Als vloerenlegger bij Verbion Vloeren, leg je zelfstandig vloeren voor zowel de zakelijke als de particuliere klanten. Je gaat samen met collega's op pad om de klanten blij te maken met vloeren van topkwaliteit. Vloeren die je legt zijn onder andere: antislipvloeren, decoratieve vloeren, industriële vloeren en vloeistofdichte vloeren. Doordat je zowel in de zakelijke als de particuliere markt werkt, is je werk veelzijdig en afwisselend.

Je gaat werken bij Verbion Vloeren

Verbion Vloeren bestaat al sinds 1948! Het hele bedrijf kent 14 collega's . Het is een hecht team en mensen werken er al een lange tijd. Doordat het een relatief klein bedrijf is, is er veel oog voor de persoon die het werk moet doen. Bij kerst krijg je een goed gevuld kerspakket, als je jarig bent wordt je in het zonnetje gezet en in de zomermaanden een heerlijke barbeque!

Verbion Vloeren heeft een grote naam in Nederland en is een landelijk opererend bedrijf vanuit Winschoten. Het kan gebeuren dat je ergens naar het midden van het land gaat of nog verder voor een klus. Vanuit Verbion Vloeren krijg je een vergoeding voor overnachting en maaltijd. Het onderweg zijn is erg leuk, want je beleeft altijd wat!

Er wordt gewerkt van 7.30 uur tot 16.00 uur, dat is in totaal 7,5 uur per dag. Wanneer de klus uitloopt, dan krijg je de overuren uitbetaald. Als de klus iets eerder af is gelopen dan is dit een kleine bonus, want dat wordt het niet gecompenseerd. Op de maandag vertrek je altijd vanuit Winschoten, vandaar dat het handig is dat je in een straal van 30 km van het bedrijf woont!

Wat bieden wij je aan

  • Een jaarcontract rechtstreeks bij Verbion Vloeren en daarna een vast dienstverband;
  • Salaris conform de cao Afbouw;
  • 25 vakantiedagen + 10 ADV dagen of een bruto ADV vergoeding;
  • Reiskostenvergoeding;
  • Ruimte voor ontwikkeling en scholing;
  • Een organisatie die goed is voor het personeel en waar jij voor een lange tijd aan de slag kunt.

Wat vragen we van je

  • Je kunt zelfstandig werken;
  • Je woont binnen 30 kilometer van Winschoten;
  • Je moet beschikken over rekenvaardigheden in verband met het mengen van vloeistoffen;
  • Het belangrijkste van alles is: Je bouwt graag een toekomst op bij Verbion Vloeren!

Salarisindicatie

€2.500 - €3.000 bruto per maand.

Locatie

Winschoten

Contactpersoon

H Wilkens
T: (0599) 631 900
Meer informatie
Adres
J.A. Koningsstraat 21, 9672 AC Winschoten
Vakgebied
  • Bouw
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • LBO - MAVO - VMBO
  • MBO - HAVO - VWO
Werkervaring
  • Starter
  • 0 - 1 jr.
  • 1 - 3 jr.
  • > 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 22-10-2021
Contact
Harold Wilkens
Heb je vragen over deze vacature? Of heb je hulp nodig bij je zoektocht naar een passende vacature in de bouw?
Dan help ik jou graag. Je kan contact met mij opnemen via onderstaande gegevens. Details...
Werk telefoon: (0599) 631 900
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
05-11-2021
inStadskanaal
05-11-2021
inAssen
05-11-2021
inGroningen
05-11-2021
inGroningen
05-11-2021
inEzinge

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Marielle Dalmolen

Groningen
050-5470050 
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Assen 
0592-749277
robert@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050-5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Paulina Gamero

Groningen 
050-5470050 
paulina@jij-uitzendbureau.nl

Rutger Hulst

Assen 
0592-749277
rutger@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl