Vloerenlegger leerling

Nieuw

Introductie

Gietvloeren worden steeds populairder en door deze groeiende vraag zijn wij op zoek naar (leerling) vloerenleggers!

Ben jij na het lezen van deze vacature enthousiast geworden om als gietvloer applicateur aan het werk te gaan? Solliciteer dan voor 14 maart 2021! Heb je vragen of wil je meer informatie? Neem dan gerust contact op met Inge via: 050-5470050.

Wat ga je doen als Vloerenlegger leerling

Een gietvloer is een gegoten vloer die al drogend uithardt. Het is een afdeklaag die op een dragende vloer wordt aangebracht. Jij bent dagelijks bezig met het maken van gietvloeren. De projecten zijn divers, de ene week maak je een vloer voor een particulier, de volgende week werk je samen met collega's aan een zakelijk project. De projecten waar je aan werkt zijn met name in het Noorden van het land.

Je gaat werken bij

Onze klant zit gevestigd in de buurt van Tynaarlo en heeft als werkgebied Noord Nederland. Het bestaat uit een enthousiast team van vakkundige collega's. Omdat er geen opleiding is voor het vak van gietvloer applicateur, leiden zij veel collega's zelf op.

Wat bieden wij je aan

  • Startsalaris tussen de €1900 en €2600 bruto per maand
  • Reiskostenvergoeding
  • Pensioenopbouw
  • Opbouw vakantiedagen en vakantiegeld
  • Het vak gietvloer applicateur leren in de praktijk met vakbekwame collega's
  • Doorgroeimogelijkheden
  • Je krijgt wekelijks je salaris gestort.

Wat vragen we van je

  • In bezit van rijbewijs B en eigen vervoer
  • Je hebt eerder in de bouw gewerkt of een bouw gerelateerde opleiding gevolgd
  • Ervaring als stoffeerder, schilder of stukadoor is mooi meegenomen maar geen vereiste

Salarisindicatie

Tussen de €1900 en €2600 bruto per maand

Locatie

Tynaarlo

Contactpersoon

I Hoekstra
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Locatie
  • Drenthe
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • Starter
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 15-02-2021
Contact
Inge Hoekstra


Of bel direct met:

Details...
Werk telefoon: (050) 5470 050
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
18-02-2021
inRoden
18-02-2021
inMeppel

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl