Voeger

Reageer nu!

Introductie

Ben jij graag aan het voegen? Wil je graag buiten werken en mooie projecten neerzetten? En is werken in de bouw helemaal je ding? Per direct zijn wij op zoek naar een voeger!

Wat ga je doen als Voeger

Als ervaren voeger weet jij hoe je een bestaande gevel moet aanpakken om deze weer als nieuw te maken. Je weet hoe je netjes en zonder de stenen te beschadigen, de oude voegen moet verwijderen. Je zorgt voor de aan- en afvoer van materialen, beschadigde stenen hak je uit en vervang je.

Je gaat werken bij

Onze opdrachtgever is gevestigd in Delfzijl. Het bedrijf werkt voornamelijk in Groningen, Drenthe en Friesland. De specialiteit van het bedrijf is het voegen van gevels van bestaande en nieuwbouw. Het bedrijf bestaat al 25 jaar.

Wat bieden wij je aan

  • Een goed salaris conform bouw cao €15 - 17 bruto per uur
  • Een fulltime dienstverband, werken van 40 uur in de week
  • Reiskostenvergoeding van €0,19 cent per kilometer
  • ADV dagen en Bouw pensioen
  • Je krijgt wekelijks je geld uitbetaald
  • Je komt te werken in een team van vakbekwame voegers en een gezellig team!

Wat vragen we van je

  • Je hebt werkervaring als voeger
  • Je bent in bezit van een VCA certificaat of bereidt deze te halen

Salarisindicatie

Salaris €2600 bruto per maand

Locatie

Delfzijl

Contactpersoon

E Bakker
T: (0599) 631 900
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • > 3 jr.
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 25-06-2020
Contact
Edwin Bakker
Werk telefoon: (0599) 631 900
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
01-07-2020
inDelfzijl
01-07-2020
inLeek

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl