Voeger leerling

Nieuw

Introductie

Wil je het vak voegen leren? Werk jij graag in de buitenlucht en zoek je afwisseling in het werk? Lees dan verder...

Meer informatie? We helpen je graag verder.
Tel: 0599-631900| Whatsapp: 06-46171189
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als Voeger leerling

We zoeken leerling voegers voor de omgeving van Groningen. Als leerling voeger herstel en renoveer je beschadigd metselwerk en voegen. Daarnaast word je ingezet voor het voegen van gevel en muren bij nieuwbouw projecten. Het is belangrijk dat je een vaste hand hebt als je wil leren voegen.

Je gaat werken bij

Je gaat werken bij een voegbedrijf die gespecialiseerd is in voegwerken denk hierbij aan gevelreiniging, impregneren, voegwerk reparatie, voegwerk vervangen en gevelreparatie. Met ervaren voegers naast je zijde werk je aan de mooiste projecten in de omgeving van Groningen. Deze bestaan uit nieuwbouw projecten maar ook particuliere klussen.

Wat bieden wij je aan

  • Goed salaris van €12 - €14 bruto per uur
  • Maandag tm vrijdag full time werk en wekelijks salaris uitbetaald
  • Bij goed functioneren kan je na half jaar in vaste dienst bij de opdrachtgever
  • Reiskosten vergoeding van €0,19 cent per kilometer
  • Je komt in een goed team te werken van vakbekwame voegers

Wat vragen we van je

  • Je bent gemotiveerd om het vak voegen te leren, werkervaring in de bouw is een pre.
  • Je hebt eigen vervoer en B rijbewijs
  • Je bent in bezit van een VCA certificaat of bereidt deze te halen

Salarisindicatie

€2400 bruto per maand

Locatie

Groningen

Contactpersoon

M Nieveen
T: (0599) 631 900
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 23-04-2021
Contact
Marloes Nieveen
Voor een leuke baan in de bouw mag je bij mij aankloppen. Details...
Werk telefoon: (0599) 631 900
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
29-04-2021
inGroningen
29-04-2021
inRoden

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl