Voeger

Nieuw

Introductie

Kun jij voegen of voegenkappen? Verdien deze week je geld al in de bouw! Lees hier meer over de vacature...

Meer informatie? We helpen je graag verder.
Tel: 0592-749277| Whatsapp: 06-25422519
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als Voeger

  • Het uithakken van de voegen van bestaande gevels
  • Het voegen van nieuwe gevels
  • Overige werkzaamheden die voorkomen bij de projecten

Je gaat werken bij

Onze opdrachtgever is werkzaam in de gevelrestauratie. Dit voegbedrijf is gevestigd in Wagenborgen en zij zijn voornamelijk werkzaam in de drie noordelijke provincies. Hun specialiteit is het voegen van de gevel van bestaande bouw en nieuwbouw. Elk gebouw of huis heeft zijn eigen specifieke kenmerken

Wat bieden wij je aan

  • Een goed salaris conform bouw cao - tussen €2400 - €2600
  • Een fulltime dienstverband, werken van 40 uur in de week
  • Reiskostenvergoeding van €0,19 cent per kilometer
  • ADV dagen en Bouw pensioen
  • Je krijgt wekelijks je geld uitbetaald
  • Je komt te werken in een team van vakbekwame voegers en een gezellig team!

Wat vragen we van je

  • Je hebt werkervaring in de bouw of als voeger
  • Je bent in bezit van een VCA certificaat of bereidt deze te halen ( bieden wij aan bij JIJ Uitzendbureau )
  • Je bent in het bezit van een rijbewijs en vervoer

Salarisindicatie

Salaris tussen €14 - €15 bruto per uur

Locatie

Wagenborgen

Contactpersoon

Meer informatie
Adres
Meerweg 4, 9945 RC Wagenborgen
Vakgebied
  • Bouw
Dienstverband
  • Fulltime
Locatie
  • Groningen
Opleidingsniveau
  • LBO - MAVO - VMBO
  • B.O
Werkervaring
  • 0 - 1 jr.
  • 1 - 3 jr.
  • > 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 23-09-2022
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
23-09-2022
inSumar
23-09-2022
inGroningen
23-09-2022
inLeeuwarden
23-09-2022
inDrachten
23-09-2022
inGroningen
23-09-2022
inAssen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl