zzp'er worden bij jij uitzendbureau

Wand en plafond monteur

Reageer nu!

Introductie

Heb jij een goede werkmentaliteit, praktisch inzicht en vind jij het prettig om de handen uit de mouwen te steken? En heb je ook nog eens werkervaring als wand- en plafondmonteur? Lees dan snel verder.

Wat ga je doen als Wand en plafond monteur

Als wand- en plafondmonteur ben je dagelijks actief met het plaatsen en afwerken van wanden en plafonds. Dit kan variëren van scheidingswanden en systeemplafonds tot luxe wanden en hoogwaardige afwerking. Je start een project met de voorbereidende werkzaamheden, zoals de vloer vrijmaken, het transporteren van de benodigde materialen en het boren van gaten. Als dit allemaal gereed is, begin je met het bevestigen van de systeem wanden en plafonds. Je werkt samen met een team van collega's om tot het beste resultaat te komen.

Je gaat werken bij

Je komt te werken bij een bedrijf in Groningen. Het bedrijf bestaat al jaren en er werken ongeveer nog 10 werknemers. Je gaat hoofdzakelijk naar projecten Groningen.

Wat bieden wij je aan

Een prettige werksfeer
Een goed salaris
Goede secundaire arbeidsvoorwaarden
Je krijgt wekelijks je salaris uitbetaald
Bij goed functioneren, heb je kans op een vast contract

Wat vragen we van je

Je hebt aantoonbare werkervaring
Je bent in bezit van een VCA certificaat of bereid dit te behalen

Salarisindicatie

€2100 - €2600 bruto per maand

Locatie

Groningen

Contactpersoon

Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
  • ZZP
Dienstverband
  • Fulltime
Locatie
  • Groningen
Opleidingsniveau
  • B.O
  • LBO - MAVO - VMBO
  • MBO - HAVO - VWO
Werkervaring
  • Starter
  • 0 - 1 jr.
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32-40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 24-11-2022
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
08-12-2022
inTen Post
08-12-2022
inAssen
08-12-2022
inZwolle
08-12-2022
inStadskanaal
08-12-2022
inDelfzijl
08-12-2022
inGroningen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl