Werkvoorbereider (junior)

Introductie

Wil je geld verdienen en werkervaring opdoen? Ben je goed in plannen? We zijn opzoek naar een werkvoorbereider voor de regio Meppel.

Wat ga je doen als Werkvoorbereider (junior)

Als werkvoorbereider richten je taken en verantwoordelijkheden zich onder meer op:
  • Werkvoorbereiding: keuzes materiaalgebruik en werkmethodes, controleren en coördineren
  • Tekenwerk, t.b.v. werkvoorbereiding en interne controle
  • Offertes aanvragen en vergelijken
  • Aansturen van contractpartijen, tijdig afroepen en bestellen materiaal en materieel.
  • Zorgen voor goede projectdocumentatie en juiste tekeningen voor op de bouw
  • Je kan op meerdere projecten worden ingezet die verschillen qua omvang en tijdplanning

Je gaat werken bij

Het bedrijf is gespecialiseerd in bouw, retailbouw en interieurbouw. Onze opdrachtgever is een middelgroot bouwbedrijf in Meppel. De opdrachten zijn voor zowel zakelijke als particuliere klanten. Samen met vakbekwame collega´s werk je aan een professioneel resultaat. Het bedrijf heeft bouwprojecten gerealiseerd in heel Europa. Het bedrijf omschrijft met de projecten die ze verzorgen dat ze dromen werkelijkheid maken.

Wat bieden wij je aan

  • Wij bieden je een bruto uurloon aan van €14,04 bruto per uur op basis van bouw cao.
  • Een fulltime dienstverband
  • Je krijgt wekelijks je loon uitbetaald
  • Reiskostenvergoeding €0,19 km
  • Je hebt een afwisselende baan met kans op een vast contract
  • Jij Uitzendbureau regelt goede secundaire arbeidsvoorwaarden (kerstpakket, activiteiten voor collega´s, werkkleding)
  • Opleidingsmogelijkheden

Wat vragen we van je

  • Je hebt een flexibele, positieve instelling en bent samenwerkingsgericht.
  • Je bent proactief en beschikt over een mate van zelfstandigheid.
  • MBO bouwkundig achtergrond

Salarisindicatie

Tussen de €2200 - €2400 bruto per maand

Locatie

Meppel

Contactpersoon

Drent
T: (0599) 631 900
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Locatie
  • Drenthe
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • MBO - HAVO - VWO
Werkervaring
  • Starter
  • 0 - 1 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 29-01-2020
Contact
Milan Drent
Heb je vragen over deze vacature? Dan help ik jou graag!
Ik ben bereikbaar via onderstaande gegevens.Details...
Werk telefoon: (0599) 631 900
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
23-12-2019
inGroningen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl