Werkvoorbereider

Reageer nu!

Introductie

Wil jij werken bij een bedrijf dat al 90 jaar actief is in de infratechniek? Ben jij goed in organiseren? Begeleid jij graag projecten die moeten worden uitgevoerd? Dan is het werken als werkvoorbereider een leuke vacature voor jou! Lees hieronder verder...

Vragen of wil je meer weten over de vacature? Bel 0592 - 749277 of via Whatsapp te bereiken op 06 - 21 40 22 51.

Wat ga je doen als Werkvoorbereider

Als werkvoorbereider zorg jij voor een goede voorbereiding en begeleiding van de uit te voeren projecten voor de afdeling gas. Je taken en verantwoordelijkheden richten zich onder meer op:
  • Werkvoorbereiding: keuzes materiaalgebruik en werkmethodes, controleren en coördineren
  • Tekenwerk, t.b.v. werkvoorbereiding en interne controle
  • Offertes aanvragen en vergelijken
  • Aansturen van contractpartijen, tijdig afroepen en bestellen materiaal en materieel.
  • Zorgen voor goede projectdocumentatie en juiste tekeningen voor op de bouw
  • Je kan op meerdere projecten worden ingezet die verschillen qua omvang en tijdplanning

Je gaat werken bij

Je gaat werken bij een bedrijf in Leeuwarden, dat specialist is in ondergrondse Infra. Al 90 jaar lang koesteren de gebroeders het bedrijf als een familiebedrijf, haar kernwaarden. Deze respectabele leeftijd kan een organisatie alleen bereiken als transparante en collegiaal ingestelde organisatie. Met haar oorsprong en huidige vestiging in Friesland is het bedrijf een nuchtere organisatie die trots is op haar werk. Door vakmanschap en gedrevenheid is de opdrachtgever een betrouwbare, klantgerichte partner.

Wat bieden wij je aan

  • Een fulltime dienstverband met een salaris conform de bouw en infra
  • Je krijgt wekelijks je loon uitbetaald
  • Reiskostenvergoeding €0,19 km
  • Je hebt een afwisselende baan met kans op een vast contract binnen 1-2 jaar
  • Jij Uitzendbureau regelt goede secundaire arbeidsvoorwaarden (kerstpakket, activiteiten voor collega´s, werkkleding)
  • Opleidingsmogelijkheden voor cursussen, trainingen en opleidingen

Wat vragen we van je

  • MBO niveau 4 werk- en denkniveau
  • Relevante werkervaring als werkvoorbereider is gewenst
  • Affiniteit met de G/W/E distributie in de ondergrondse infrastructuren
  • Administratief sterk onderlegd, nauwkeurig en stressbestendig.
  • Efficient en planmatig werken is belangrijk in deze functie

Salarisindicatie

€2500 - €4000 bruto per maand.

Locatie

Leeuwarden

Contactpersoon

Drent
T: (0592) 749 277
Meer informatie
Adres
Siriusweg 2, 8938 BB Leeuwarden
Vakgebied
  • Techniek
Locatie
  • Friesland
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • MBO - HAVO - VWO
Werkervaring
  • > 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 03-05-2021
Contact
Milan Drent
Werk telefoon: (0592) 749 277
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
29-04-2021
inGroningen
29-04-2021
inRoden

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl