Zelfstandig werkend kok

Reageer nu!

Wil jij werken bij een van de leukste restaurants in omgeving Assen?

Wil jij werken bij een van de leukste restaurants in de omgeving van Assen?

JIJ is namelijk op zoek naar een zelfstandig werkend kok voor 1 van onze toonaangevende opdrachtgevers binnen de horeca. Vind jij het leuk om als zelfstandig werkend kok te werken in een diverse keuken waar ook de ruimte is voor eigen input en waar je je creativiteit in kwijt kan? Dan zijn wij op zoek naar jou!

Heb je vragen of wil je meer informatie? Neem dan gerust contact op met Rutger via: 06-25422519.

Wat ga je doen als zelfstandig werkend kok?

Samen met de bedieningscrew biedt jij een goede en gastvrije dienstverlening aan de gasten. Gastvrijheid staat dan ook hoog in het vaandel bij dit restaurant.

Je maakt de mise, place en plant werkzaamheden vooraf. Ook het overzicht houden in en over de keuken is jou niet onbekend. Daarnaast werk je gerechten voor uitgifte af. Tijdens het bereiden van de gerechten dient de kwaliteit constant te zijn, ongeacht de omstandigheden. Er is geen hoge werkdruk maar het kunnen multi-tasken en overzien van drukte is van groot belang. De kwaliteit van de gerechten waarborgen is dan ook een pre.
Daarnaast lever je input aan de samenstelling van de menukaart, laat je creativiteit op de loop!

  • Het plannen van werkzaamheden
  • Het bereiden van gerechten en componenten
  • Maken van mise en place
  • Het telkens verbeteren en optimaliseren van de actuele gerechten
  • Opruim- en schoonmaakwerkzaamheden.
  • Overige werkzaamheden in overleg met de leidinggevende

Je gaat werken bij 1 van de leukste restaurants in de omgeving van Assen

Wij zijn opzoek naar een enthousiaste kok die een passie heeft voor koken en graag bij 1 van onze leuke opdrachtgevers aan de slag wil. Lees hieronder meer over onze opdrachtgever.
Onze opdrachtgever hecht veel waarde aan de gastvrijheid maar ook aan jou! Het bedrijf biedt dan ook de mogelijkheid om je verder door te ontwikkelen. Denk hierbij aan cursussen als bijvoorbeeld leermeester.

Verder is er een informele sfeer in de keuken en is er naast het harde werken genoeg ruimte voor luchtigheid!
De keukenbrigade bestaat uit om en nabij 4-5 medewerkers. Er worden voornamelijk modernere gerechten met een authentiek randje geserveerd!

Wat bieden wij je aan?

- Een functie met uitdaging en de mogelijkheid door te groeien binnen het bedrijf
- Flexibiliteit; in goed overleg is het mogelijk om 1 dag vrij te hebben in het weekend, dit zodat de balans tussen werk en privé goed is. Want JIJ bent belangrijk
- Een informele werksfeer, er is ruimte voor luchtigheid(heb jij de mop van de dag?)
- Een goed salaris op basis van je ervaring en leeftijd(in overleg)
- Goeie secundaire arbeidsvoorwaarden (kerstpakket, activiteiten voor collega's, werkkleding, winacties)
- Werk voor lange termijn (vast dienstverband)
- Een mooie werklocatie in Assen bij 1 van de leukste restaurants van Assen
- Een gezellig en gedreven team die klaar staat om jou te verwelkomen en wegwijs te maken!

Je wordt ingeschaald op basis van je ervaring en leeftijd en in overleg met de opdrachtgever.

Wat vragen we van je?

- Een goed humeur! (een dag niet gelachen, is een dag niet geleefd!)
- Aantoonbare vergelijkbare werkervaring is een pre
- Een afgerond zelfstandig werkend kok diploma is mooi meegenomen
- Er is geen een hoge werkdruk, maar stressbestendig zijn is een pre
- Je hebt een helikopterblik, het houden van overzicht in en over de keuken is iets wat jou goed ligt
- Snel kunnen schakelen
- Flexibel inzetbaar (in overleg is veel mogelijk!)

Salarisindicatie

Je word ingeschaald op basis van ervaring en leeftijd en in overleg met de opdrachtgever.

Locatie

Assen

Contactpersoon

Meer informatie
Vakgebied
  • Horeca
Locatie
  • Drenthe
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • MBO - HAVO - VWO
Werkervaring
  • 0 - 1 jr.
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 23-09-2021
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
05-11-2021
inStadskanaal
05-11-2021
inAssen
05-11-2021
inGroningen
05-11-2021
inGroningen
05-11-2021
inWinschoten
05-11-2021
inEzinge

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Marielle Dalmolen

Groningen
050-5470050 
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Assen 
0592-749277
robert@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050-5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Paulina Gamero

Groningen 
050-5470050 
paulina@jij-uitzendbureau.nl

Rutger Hulst

Assen 
0592-749277
rutger@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl