zelfstandig werkende kok Oostenrijk

Reageer nu!

Introductie

Wil jij er graag een winter tussenuit en echt in de sneeuw zitten? Dan hebben wij leuke vacatures voor je bij mooie skioorden! Waar je gaat werken kan in overleg.

Wat ga je doen als zelfstandig werkende kok Oostenrijk

Je gaat aan de slag bij een restaurant of hotel, waar je als zelfstandig werkende kok aan de slag gaat. In Oostenrijk is de horeca gewoon open en dus is er genoeg werk! Je houdt je dus voornamelijk bezig met het bereiden van maaltijden, de keuken lijkt erg op de Nederlandse dus is aanpassen niet echt nodig. Wel een vereiste is dat je de Duitse en/of Engelse taal beheerst.

Je gaat werken bij

Een hotel of restaurant, we hebben meerdere klanten op meerdere locaties en dit doen we dan met je in overleg.

Wat bieden wij je aan

  • Goed loon afhankelijk van ervaring maar rond de €2400,- netto per maand.
  • Direct contract bij het restaurant of hotel, voor het seizoen.
  • Huisvesting.
  • Een bijzonder avontuur.

Wat vragen we van je

  • Winterseizoen beschikbaar
  • Duits sprekend of op zijn minst Engels
  • Een reactie via deze vacature!

Salarisindicatie

€2400,- netto per maand

Locatie

Groningen

Contactpersoon

G de Bruijne
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Adres
Stationsweg 10, 9726 AC Groningen
Vakgebied
  • Horeca
Dienstverband
  • Fulltime
Locatie
  • Groningen
Opleidingsniveau
  • MBO - HAVO - VWO
Werkervaring
  • 0 - 1 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 13-09-2022
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
23-09-2022
inSumar
23-09-2022
inGroningen
23-09-2022
inLeeuwarden
23-09-2022
inDrachten
23-09-2022
inGroningen
23-09-2022
inAssen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl