zelfstandig werkende kok Schiermonnikoog

Topbaan

Introductie

Voor een van de bekendste zaken op Schiermonnikoog zoeken wij een zelfstandig werkende kok met enige ervaring.

Wat ga je doen als zelfstandig werkende kok Schiermonnikoog

Als kok bij dit restaurant hou je je voornamelijk bezig met ondersteuning van de chef. Belangrijk is dat je enige ervaring hebt met het zelf bereiden van voorgerechten, daarnaast zul je bij andere gerechten ondersteunen en help je mee de keuken netjes te houden.

Enkele bekende voorgerechten zijn:

Steak tartaar

Vittelo tonato

geitenkaasterrine

Gekonfijte makreel

Je gaat werken bij

Bij een net opnieuw gerenoveerd restaurant wat erg bekend is onder de eilanders maar ook de toeristen. De sfeer is erg gemoedelijk en de eigenaar is een bekend persoon op het eiland die ervoor zorgt dat je snel op je plek zit. De keuken is klein maar zeer professioneel en de locatie is prachtig! Je werkt in een klein team en huisvesting is uiteraard geregeld tegen een kleine vergoeding.

Wat bieden wij je aan

  • Goede werkplek
  • Kost en inwoning: € 11,50 inbegrepen lunch, diner en kamer.
  • 32 to 40 urige werkweek (hoogseizoen wellicht meer)
  • Salaris afhankelijk van leeftijd tussen €7,31 en € 10,45- bruto per uur (bij meer ervaring hoger loon)
  • Huisvesting
  • Geen administratieve lasten

Wat vragen we van je

  • Aantoonbare ervaring
  • Op korte termijn beschikbaar
  • bereid om voor langere periode op Schiermonnikoog te wonen en werken

Salarisindicatie

€1386.66 - €2600 bruto per maand

Contactpersoon

G de Bruijne
Meer informatie
Adres
Langestreek 68, 9166LE Schiermonnikoog
Vakgebied
  • Horeca
Locatie
  • Friesland
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • MBO - HAVO - VWO
Werkervaring
  • 0 - 1 jr.
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 18-05-2020
Contact
Geert 2 de Bruijne
Heb je vragen over deze vacature? Dan help ik jou graag!
Ik ben bereikbaar via onderstaande gegevens.Details...
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
01-07-2020
inDelfzijl
01-07-2020
inLeek

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl