Zonnepanelen monteur

Nieuw

Introductie

Ben jij een ervaren zonnepanelen monteur en ben je opzoek naar een nieuwe uitdaging? Lees dan snel verder!

Heb je vragen over deze vacature? Dan help ik je graag verder.
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als Zonnepanelen monteur

Als zonnepanelen monteur werk je op hoogtes. Je bent verantwoordelijk voor de montage en het installeren van zonnepanelen op zowel schuine als op platte daken. Je werkt op verschillende locaties aan projecten bij particulieren en bedrijven. Verder werk je veel samen met een 'budy'.

Je werkzaamheden bestaan uit:

  • Het bevestigen van de rails op de daken.
  • Het monteren van de zonnepanelen.
  • Het aanleggen van de bekabeling.
  • Het adviseren van de klanten en een uitleg geven over de werking van het systeem
  • Het maken van foto's tijdens de installatie en deze delen met de klant mocht de klant dit interessant vinden.

Je werkt van maandag t/m vrijdag van 07:00 - 16:00.

Je gaat werken bij

Ons team bestaat uit gezellige en hardwerkende collega's! Je komt terecht in een warm nest. Met jouw technische vaardigheden ben je een aanwinst voor ons team. Wij werken met topmerken van zonnepanelen, de beste materialen, omvormers en installeren volgens NEN1010.

Wat bieden wij je aan

  • Fulltime dienstverband
  • Reiskosten vergoeding van €0,19 per kilometer
  • Materiaal en werkbussen worden gefaciliteerd
  • Mogelijkheid tot het volgen van opleidingen en cursussen
  • Bij goed functioneren kans op een vaste aanstelling
  • Beloning voor netjes en veilig werken
  • Een gezellig team van hardwerkende en vakbekwame collega's

Wat vragen we van je

  • Op hoogtes werken? Voor jou geen probleem
  • Je bent in het bezit van rijbewijs B en eigen vervoer
  • Je bent in het bezit van een VCA certificaat
  • Je hebt aantoonbare werkervaring als dakdekker of zonnepanelenmonteur

Salarisindicatie

€2480 bruto per maand

Locatie

Assen

Contactpersoon

B Kooistra
T: (0596) 542 504
Meer informatie
Adres
Stelmakerstraat 13J, 9403VB Assen
Vakgebied
  • Techniek
  • Bouw
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • LBO - MAVO - VMBO
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 08-11-2021
Contact
Barbara Kooistra
Heb je vragen over deze vacature? Of wil je graag meer weten over de techniek branche? Dan help ik je graag verder. Je kunt contact met mij opnemen via onderstaande gegevens
Details...
Werk telefoon: (0596) 542 504
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
05-11-2021
inStadskanaal
05-11-2021
inAssen
05-11-2021
inGroningen
05-11-2021
inGroningen
05-11-2021
inWinschoten
05-11-2021
inEzinge

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Marielle Dalmolen

Groningen
050-5470050 
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Assen 
0592-749277
robert@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050-5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Paulina Gamero

Groningen 
050-5470050 
paulina@jij-uitzendbureau.nl

Rutger Hulst

Assen 
0592-749277
rutger@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl