Zonnepanelen monteur

Nieuw

Introductie

Ben jij een ervaren zonnepanelen monteur en ben je opzoek naar een nieuwe uitdaging? Dan kom ik graag in contact met jou!

Neem dan contact met mij op via 0596-542504 of esther@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als Zonnepanelen monteur

Als zonnepanelen monteur werk je op hoogtes. Je bent verantwoordelijk voor de montage en het installeren van zonnepanelen op zowel schuine als op platte daken. Je werkt op verschillende locaties aan projecten bij particulieren en bedrijven.

Je werkzaamheden bestaan uit:

  • het bevestigen van de rails op de daken
  • het monteren van de zonnepanelen
  • het aanleggen van de bekabeling
  • het adviseren van de klanten en een uitleg geven over de werking van het systeem
  • het maken van foto's tijdens de installatie en deze delen met de klant mocht de klant dit interessant vinden

Je gaat werken bij

een gezellig en hardwerkend bedrijf. Je komt terecht in een warm nest. Met jouw technische vaardigheden ben je een aanwinst voor ons team. Wij werken met topmerken van zonnepanelen, de beste materialen, omvormers en installeren volgens NEN1010.

Wat bieden wij je aan

  • Een fulltime dienstverband
  • Reiskosten vergoeding
  • Materiaal en werkbussen worden gefaciliteerd
  • Mogelijkheid tot het volgen van opleidingen & cursussen
  • Bij goed functioneren kans op een vaste aanstelling
  • Beloning voor netjes en veilig werken

Wat vragen we van je

  • Je bent in het bezit van rijbewijs B en eigen vervoer
  • Je bent in het bezit van een VCA certificaat
  • Je hebt aantoonbare werkervaring als dakdekker of zonnepanelenmonteur
  • Je hebt geen hoogtevrees en vindt het geen probleem om op hoogtes te werken!

Salarisindicatie

€2480 bruto per maand

Locatie

Winsum

Contactpersoon

Meer informatie
Adres
Het aanleg 16a, 9951 SJ Winsum
Vakgebied
  • Techniek
  • Bouw
Dienstverband
  • Fulltime
Locatie
  • Groningen
Opleidingsniveau
  • LBO - MAVO - VMBO
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 22-09-2022
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
23-09-2022
inSumar
23-09-2022
inGroningen
23-09-2022
inLeeuwarden
23-09-2022
inDrachten
23-09-2022
inGroningen
23-09-2022
inAssen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl