Zonnepanelen monteur ZZP

Nieuw

Introductie

Ben jij een zelfstandige zonnepanelen monteur die elke opdracht aankan en zoekt naar mooie projecten? Dan heeft JIJ Uitzendbureau de beste opdrachten voor jou! Voor meerdere zonnepanelen bedrijven zoeken wij monteurs in Groningen!

Wat ga je doen als Zonnepanelen monteur ZZP

Je gaat als zonnepanelen monteur doen waar jij goed in bent, en dat is werken aan mooie projecten met prachtig resultaat! Jij legt de basis voor de zonnepanelen en sluit ze aan op de meterkast van de woningen.
  • Zo werk jij aan mooie en uitdagende projecten in de omgeving Groningen
  • Werkt volledige werk weken van 40 uur (mocht jij minder willen werken kan dat ook in overleg!)
  • Je gaat werken in de zonnepanelen branche en je werk bestaat uit: bevestigen rails op de daken, monteren zonnepanelen en aanleggen van bekabeling.
    Ook het adviseren van de klanten en een uitleg geven over de werking van het systeem

Je gaat werken bij

Ben jij een vakbekwame ZZP zonnepanelen monteur en heb jij nog tijd in de planning om werk aan te nemen wegens een uitgesteld of geannuleerd project? Of wil je werk achter de hand hebben voor het geval dat? Laat het ons weten dan kunnen wij vast iets voor je betekenen!

Wij werken samen met landelijke bedrijven maar ook veel met kleine en gespecialiseerde plaatselijke zonnepanelen bedrijven.

Wat bieden wij je aan

  • Tarief in overleg
  • Wij stellen jouw facturen op!
  • Wij hebben een betalingstermijn van 7 dagen, je hoeft dus niet meer achter je geld aan!
  • Uitdagende en mooie projecten in de omgeving Groningen

Wat vragen we van je

  • Je hebt relevante werkervaring als zonnepanelen monteur
  • Je bent een vakman en kunt zelfstandig werken
  • Je bent in het bezit van een B rijbewijs, eigen vervoer en gereedschap
  • Je bent in het bezit van een VCA, KvK inschrijving en bedrijfsaansprakelijkheidsverzekering

Salarisindicatie

Tarief in overleg

Locatie

Groningen

Contactpersoon

Meer informatie
Vakgebied
  • Techniek
  • ZZP
Dienstverband
  • Fulltime
Locatie
  • Groningen
Werkervaring
  • 0 - 1 jr.
  • 1 - 3 jr.
  • > 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 31-08-2022
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
23-09-2022
inSumar
23-09-2022
inGroningen
23-09-2022
inLeeuwarden
23-09-2022
inDrachten
23-09-2022
inGroningen
23-09-2022
inAssen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl