Zonnepanelen monteurs gezocht

Meerdere functies beschikbaar

Introductie

Wil je graag werken bij een snel groeiende zonnepanelen installateur? We zoeken zonnepanelen monteurs voor onze opdrachtgever in Groningen.

Wat ga je doen als Zonnepanelen monteurs gezocht

Je gaat in een gezellig en jong team van collega's werken aan zonnepanelen projecten. Jij gaat werken en op grote schaal zonnepanelen monteren voor woningcorporaties en particulieren. Dankzij jouw technische vaardigheden en teamwork bouw je de mooiste zonnesystemen op platte en schuine daken! Je taken bestaan uit:
  • Bevestigen van rails op daken
  • Monteren van zonnepanelen op de rails
  • Aanleggen van de bekabeling
  • Veiligheid staat boven alles!
  • Klanten adviseren en zorgen voor een nette werkomgeving

Je gaat werken bij

Je gaat werken bij een opdrachtgever die zonnepanelen projecten beschikbaar heeft in heel Nederland. Het project vind plaats in Groningen locatie Winsum. Ook krijgen ze steeds meer projecten in het Noorden van Nederland.

Wat bieden wij je aan

  • Goed salaris conform cao €10 - €14 bruto per uur
  • Reiskosten vergoeding van €0,19 per kilometer
  • Materiaal en werkbussen worden gefaciliteerd door de opdrachtgever
  • Mogelijkheid tot het volgen van opleidingen en cursussen
  • Terugkerende Toolbox meetingen
  • Beloning voor netjes en veilig werken
  • Fruit van de zaak
  • Goede werksfeer met enthousiaste en gemotiveerde collega's

Wat vragen we van je

  • Als monteur heb je geen hoogtevrees
  • Rijbewijs B en eigen vervoer
  • Een VCA diploma of deze bereid bent om te halen
  • Afgeronde MBO 2 opleiding in richting bouw of techniek
  • Ervaring als dakdekker of zonnepanelen monteur is een pre.
  • Klantvriendelijk en representatief

Salarisindicatie

€10 - €14 bruto per uur

Locatie

Winsum

Contactpersoon

Drent
T: (0599) 631 900
Meer informatie
Vakgebied
  • Techniek
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • MBO - HAVO - VWO
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 20-05-2020
Contact
Milan Drent
Heb je vragen over deze vacature? Dan help ik jou graag!
Ik ben bereikbaar via onderstaande gegevens.Details...
Werk telefoon: (0599) 631 900
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
06-07-2020
inDelfzijl
06-07-2020
inLeek

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl