Zonnepanelenmonteur

Introductie

Werk je graag in de buitenlucht en wil je een baan met toekomstperspectief? Lees dan snel verder.

Heb je vragen over deze vacature? Dan help ik je graag verder.
0596-542504
mara@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als Zonnepanelenmonteur

Bij onze opdrachtgever plaats je zonnepanelen systemen op platte- en schuine daken. Je bent werkzaam bij woningcorporaties en particulieren. Het is belangrijk dat je de veiligheidsvoorschriften serieus neemt. Verder zorg je voor een nette werkomgeving.

Je werkzaamheden zien er als volgt uit:

  • Bevestigen van rails op daken;
  • monteren van zonnepanelen op de rails;
  • aanleggen van de bekabeling;
  • adviseren van klanten.

Je werkt van maandag t/m vrijdag van 07:00 - 16:00.
Dagelijks ben je op pad met een collega.

Je gaat werken bij

Je komt te werken in een team van vakbekwame installatie monteurs. Onze opdrachtgever is specialist op het gebied van duurzame oplossingen en is actief in het verkopen en installeren van zonnepanelen. Dit doen ze zowel op de zakelijke als op de particuliere markt. Het bedrijf werkt met top kwaliteit zonnepanelen als JA Solar, LG, Panasonic en Canidian solar.

Wat bieden wij je aan

  • Een baan met toekomstperspectief
  • Wekelijkse uitbetaling van salaris
  • Reiskosten vergoeding van €0,19 per kilometer
  • Materiaal en werkbussen worden gefaciliteerd
  • Mogelijkheid tot het volgen van opleidingen en cursussen
  • Beloning voor netjes en veilig werken
  • Jaarlijks een goed gevuld kerstpakket
  • Goede werksfeer

Wat vragen we van je

Het werken op hoogtes is voor jou geen probleem. Je maakt graag een praatje met de klant en kan goed omgaan met verantwoordelijkheden.

  • Minimaal 6 maanden werkervaring als zonnepanelenmonteur
  • Rijbewijs B
  • VCA certificaat
  • Je bent in het bezit van een VCA certificaat
  • Je bent woonachtig in de omgeving van Drachten

Salarisindicatie

€2480 bruto per maand.

Locatie

Beetsterzwaag

Contactpersoon

M Steneker
T: +596 542 504
Meer informatie
Vakgebied
  • Techniek
Locatie
  • Friesland
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • LBO - MAVO - VMBO
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 30-04-2021
Contact
Mara Steneker
Werk telefoon: +596 542 504
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
29-04-2021
inGroningen
29-04-2021
inRoden

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl